מה האפשרויות פעולה המשפטיות שלי? - פורום מקרקעין ונדל''ן 
עורך דין יואב קומבליס עונה לגולשים בפורום מקרקעין! שאלה בנושא מה האפשרויות פעולה המשפטיות שלי?...
מה האפשרויות פעולה המשפטיות שלי? - פורום מקרקעין ונדל''ן

פורום מקרקעין ונדל''ן - בהנהלת עו''ד יואב קומבליס

הודעה חדשה חיפוש בפורום ייעוץ אישי חזרה לפורום
התחברות לפורום :
שם משתמש:
סיסמא:
נושא מחבר תאריך ושעה
  • 19/02/2019 09:52
    מחבר : מוריה
    תאריך : 19/02/2019 09:52
    שאלה...
    האם יש לי אפשרויות משפטיות בנושא...?

יש לי שכן מתחתי (זוג צעיר עם שני ילדים) ששם לו למטרה, נראה לי, להטריד אותי או שהוא פשוט חולה נפש...

מאז שעברתי לדירה (דירה שקניתי), לפני כחמש שנים, מידי פעם יש לו טענות על רעש כביכול מהדירה שלי. יום אחד בערך בשעה 21:00, כשהילדים שלי היו ישנים, פתאום שמעתי הלימות של אגרופים על הדלת... לאחר באמת פחד גדול, שאלתי מי זה? והוא ענה שזה השכן... פתחתי את הדלת והוא זרק "הילדים שלך עושים לי רעש" (אז הם היו בני שנתיים וחמש). עניתי שהילדים ישנים...
    מהלחץ של ההלימות בדלת, ירדתי אליו וצעקתי שבפעם הבאה שהוא מתקרב לדלת שלי, אני מזמינה משטרה.

מאז, הוא לא התקרב, אבל התחיל לצרוח (גם אשתו לפעמים מצטרפת לצרחות) מהמרפסת למטה כשאני מתעלמת מהצרחות.

לפני כשבועיים, ביום שישי בצהריים, ביצעתי עבודת שיפוץ קלה בבית והשתמשתי במקדחה כחצי שעה. לקראת סיום, הוא דפק אצלי בדלת וטען שזה מפריע. אמרתי שתוך 2 דקות מסיימת ואכן סיימתי.

לפני יומיים, בשעה 20:30 בערב, דפיקות בדלת... משטרה. טענו שהשכנים התקשרו למוקד 100 וש"אני משפצת" ושהשכן "כבר העיר לי". מהמשפט הזה הבנתי שמדובר בשכן למטה.
    הזמנתי אותם להיכנס לדירה ולראות שאין כלום. אכן לא ראו כלום, הסברתי את הסיטואציה והם אמרו שהם מבינים שמדובר בסכסוך שכנים והלכו.

אתמול, בשעה 19:00 בערב, הגיע חבר להחליף לי צילינדר לדלת של הממ"ד. עבודה שלא דורשת שום מאמץ או קדיחות וכולי... בערך שעה אחרי, כשהוא סיים הוא ניסה כמה פעמים לטרוק את הדלת (דלת כבדה), כדי לבדוק אם יש בעיה נוספת בדלת, סיים ויצא מהבית בערך בשעה 21:00.
    כשהוא ירד למטה... הוא ראה שוטרים (שוב) בדרך אליי. הוא הסביר שהוא עבד עם מברג ולא עשה שום דבר יוצא דופן והם הלכו כלעומת שבאו, מבלי לעלות אליי הביתה...

נמאס לי ללכת על ביצים בבית שלי... יש לי ילדים קטנים ושמחים שכל פעם שהם קצת מרימים את הקול, אני מבקשת מהם להנמיך אותו מהחשש לעוד הטרדה נוספת. נמאס לי שמישהו מנסה להכתיב לי איך לחיות בבית שלי.

איך עוצרים את ההטרדה הזו? מה האפשרויות שלי?
    יש לציין שאני חושבת (לא בטוחה) שהם גרים שם בשכירות והדירה לא בבעלותם...

אשמח לעזרה...

לחצו כאן לפניה וקבלת ייעוץ משפטי בענייני מקרקעין ונדל"ן

שאלות? רוצה לקבל יעוץ אישי בכל עניין הנוגע לתחום המקרקעין?
לשיחה אישית עם עורך דין יואב קומבליס חייג/י: 050-33-99993

סקירה אחרונה באתר: תיווך מקרקעין - מה קובע החוק לגבי העוסקים בתחום?

שאלה בנושא: מה האפשרויות פעולה המשפטיות שלי? - פורום מקרקעין ונדל''ן