דירה שלא ראויה למגורים - פורום מקרקעין ונדל''ן 
עורך דין יואב קומבליס עונה לגולשים בפורום מקרקעין! שאלה בנושא דירה שלא ראויה למגורים...
דירה שלא ראויה למגורים - פורום מקרקעין ונדל''ן

פורום מקרקעין ונדל''ן - בהנהלת עו''ד יואב קומבליס

הודעה חדשה חיפוש בפורום ייעוץ אישי חזרה לפורום
התחברות לפורום :
שם משתמש:
סיסמא:
נושא מחבר תאריך ושעה
  • 07/02/2019 10:57
    מחבר : מור
    תאריך : 07/02/2019 10:57
    הי, אשמח לעזרה בעניין חוזה שכירות/פיצוי על דירה לא ראויה למגורים..
    ראשית אספר, כי כמעט לפני חודשיים מצאנו דירה מקסימה באחד המושבים בשרון, אני בעלי הילד (בן 3) והכלב עברנו לדירה לפני שבועיים.. היינו אמורים לעבור בתחילת בחודש, אך מפני שנאלצנו לעבור טיפולי פוריות בתחילת החודש, הקדמנו את הכניסה בשבוע..
    בעת סגירת החוזה, סגרנו (גם בחוזה וגם בעל פה-הכל מתועד בהודעות) על כמה ליקויים בטיחותיים שיש לתקן ולסדר.. ולקחתי על עצמי לסדר ולשבור שני קירות במטבח, זה נעשה כמובן גם בחוזה לשביעות רצונו של בעל הבית..
    זה התחיל בזה שלא קיבלתי מפתח לבית(במשך 10 ימים חיים בדירה בלי מפתח בטענה שהכל בסדר ואין פה גנבים.., לא הראו לי את שעוני המים והחשמל, למרות בקשותי החוזרות..
    שבועיים לפני המעבר הגעתי לדירה במסגרת עבודות המטבח לתדהמתי שום תיקון לא נעשה, כששאלתי בדאגה נאמר לי "אל תדאגי הכל יהיה בסדר לא תכנסי לדירה מבלי שיתוקן" שבוע לפני, אותו הדבר, יומיים לפני טען כי אביו שדואג לתחיזוק הדירה נפל, ושבר שתי צלעות ככה שזה עניין בעייתי..
    אמרתי, נזרום יהיה בסדר, מבינה ודואגת לאביך, אקח הכל עלי, רק שאם אקח עלי ואביא חברים (אנשי מקצוע) לטפל בליקויים תוותר על השבוע הראשון שעליו הייתי חייבת לו סכום יחסי של שבוע שכירות.. אין בעיה אין בעיה..
    כבר שבועיים בדירה- כל בוקר/ערב הפתעה חדשה..
    שבועיים שהדוד עובד 4 שעות בערב, כי לא מתחמם או שעובד 4 שעות ועדיין אין מים אז לא מתקלחים או משוטטים בלילות מחפשים מקלחת.. התרעתי כי איני הולכת לשלם חשמל על התקופה, הצפות חוזרות בחדר הכביסה- המים נכנסים מהקיר!!! מבחוץ, לא נזילה פנימית.. כבר כמה פעמים שאמרו שיתוקן, הבוקר הוצף שוב.. לא יכולים לצאת מהבית כשיורד גשם כי המרזב מזרים את כל המים על מדרגות הכניסה, כך שאם חייבים לצאת לדוגמא לעבודה, אני הילד ובעלי רטובים עד העצם כדי להמשיך לסדר היום..
    מזגנים לא עובדים, אסלות ומקלחות מוצפות, בעל הבית שהוא שכן, אפילו לא הציע לבוא לקלח את הילד אצלו, ערב שבת, אני מחפשת אצל מי להתקלח..
    הכלב קשור בחוץ כדי לא להרתיע את את מי שנכנס לבית במשך היום לטפל בליקויים שבסופו של דבר גם לא מותקנים יש עוד כמה וכמה דוגמאות..
    בקיצור.. שבועיים של סיוט.. מה עושים? אובדת עצות

לחצו כאן לפניה וקבלת ייעוץ משפטי בענייני מקרקעין ונדל"ן

שאלות? רוצה לקבל יעוץ אישי בכל עניין הנוגע לתחום המקרקעין?
לשיחה אישית עם עורך דין יואב קומבליס חייג/י: 050-33-99993

סקירה אחרונה באתר: תיווך מקרקעין - מה קובע החוק לגבי העוסקים בתחום?

שאלה בנושא: דירה שלא ראויה למגורים - פורום מקרקעין ונדל''ן