שאלה בנושא תיווך - פורום מקרקעין ונדל''ן 
עורך דין יואב קומבליס עונה לגולשים בפורום מקרקעין! שאלה בנושא שאלה בנושא תיווך...
שאלה בנושא תיווך - פורום מקרקעין ונדל''ן

פורום מקרקעין ונדל''ן - בהנהלת עו''ד יואב קומבליס

הודעה חדשה חיפוש בפורום ייעוץ אישי חזרה לפורום
התחברות לפורום :
שם משתמש:
סיסמא:
נושא מחבר תאריך ושעה
  • 09/08/2018 11:54
    מחבר : מיכל
    תאריך : 09/08/2018 11:54
    יש לי שאלה בנושא תיווך אשר אשמח לעזרתכם בעניינה,
    אני ובעלי מחפשים דירה להשכרה כבר כמה ימים, אתמול נפגשנו עם מתווכת והיא הראתה לנו מספר דירות שלא התאימו,
    במהלך הפגישה בעלי שאל לגבי דירה שראינו מודעה שלה באינטרנט לפני זמן מה -
    עם בעל הבית של אותה דירה אני הייתי בקשר מספר ימים לפני והוא אמר לי שהוא בתהליכי סגירה ואם זה לא יקרה הוא יצור איתי קשר.
    אחה"צ התקשרה אלינו אותה מתווכת ואמרה שהיא סידרה לנו לראות את הדירה חצי שעה לפני כולם ע"מ לקבל יתרון,
    ראינו את הדירה והחלטנו לסגור, לאחר שראינו החתימו אותנו על טופס תיווך (לא קיבלנו עותק, טעות אני מודה אבל היינו בלחץ וזה התפספס)
    את כל התיאומים מלכתחילה אני עשיתי מול בעל הדירה והיום כשדיברתי איתו הוא אמר לי שהמתווכת כלל לא מטעמו והוא אפילו לא פגש אותה -
    אני הנחתי שהדירה בבלעדיות מתיווך ולכן בכל מקרה יש לשלם דמי תיווך.
    מה שקרה זה שהיא מצאה את המודעה ע"פ מה שאמרנו לה בפגישה ו"מכרה" לנו אותה מחדש,
    בפועל אנחנו עשינו את כל העבודה והתיאומים והמתווכת רק קבעה לנו את הפגישה המוקדמת שלא הייתה לא השפעה רבה על העסקה.
    אני מבינה שבדיעבד הייתי צריכה לנהל את המו"מ על אם ובכלל לחתום על טופס התיווך, אבל בהניתן שחתמתי האם עדיין יש מה לעשות?
    יש לי תכתובת עם בעל הדירה לפני חוזה שירותי התיווך.
    אני מבינה שזאת עבודתו של המתווך אבל מרגישה שהיא לא באמת "פעלה" לטובת סגירת העסקה אלא אנחנו.

אשמח לעצתכם המלומדת...
    תודה ויום נעים

לחצו כאן לפניה וקבלת ייעוץ משפטי בענייני מקרקעין ונדל"ן

שאלות? רוצה לקבל יעוץ אישי בכל עניין הנוגע לתחום המקרקעין?
לשיחה אישית עם עורך דין יואב קומבליס חייג/י: 050-33-99993

סקירה אחרונה באתר: תיווך מקרקעין - מה קובע החוק לגבי העוסקים בתחום?

שאלה בנושא: שאלה בנושא תיווך - פורום מקרקעין ונדל''ן