מקווה שזה הפורום המתאים - התייעצות - פורום מקרקעין ונדל''ן 
עורך דין יואב קומבליס עונה לגולשים בפורום מקרקעין! שאלה בנושא מקווה שזה הפורום המתאים - התייעצות...
מקווה שזה הפורום המתאים - התייעצות - פורום מקרקעין ונדל''ןפורום מקרקעין ונדל''ן - בהנהלת עו''ד יואב קומבליס

הודעה חדשה חיפוש בפורום ייעוץ אישי חזרה לפורום
התחברות לפורום :
שם משתמש:
סיסמא:
נושא מחבר תאריך ושעה
 • 13/03/2018 09:46
  מחבר : שירלי
  תאריך : 13/03/2018 09:46
  בוקר טוב עורך דין נכבד,

  אשמח לעזרה. בבעלותי חנות, יש בה ציוד ישן, ולכן לא מיהרתי להשכיר אותה, הגיע אלי אדם שהציע לקנות ממני את הציוד בחנות בכדי שתהיה פנויה ויוכל להשכיר אותה, הוא ידע מראש שקשה למכור את הציוד הזה והוא תקוע שם כבר תקופה. חתמנו על חוזה בו הוא קונה ממני את הציוד ומשכיר ממני את החנות. החוזה נחתם בחודש ינואר, יום לאחר חתימת החוזה וכשסיפרתי לאנשים מהסביבה מי האדם שמשכיר ממני הזהירו אותי כמו מאש, שהוא הנוכל העירוני פה ומה לא. הבנתי את הטעות אבל ידעתי שיש חוזה ואין מה לעשות.
  את חודש ינואר הוא קיבל ללא תשלום, בכדי שיוכל להיכנס ולשפץ (מבנה ישן והוא היה מודע לכך). סוכם שיעביר לנו תשלום על הציוד וחודש ראשון(פברואר) ב21.2. מיותר לציין שהוא לא הגיע ונתן תירוצים כל יום,שדבר זה בעצמו כבר הפרת חוזה. אתמול הוא הגיע לביתי לאחר שאמרתי לו שאם לא יגיע לשלם ולהביא צקים לכל שאר החודשים אשלח לו מכתב מעורך דין וכו.. הוא הגיע וזה ללא כוונת תשלום מבחינתו ואף ציין שבא בלי כסף. הוא בא בכוונה תחילה של לבלבל את המח על המון דברים ולנסות לתחמן את דרכו, ואף טוען שמבחינתו חוזה זה נייר טואלט. דבר שלא אמר בחתימתו כמובן.
  אמרתי לו שאני מעוניינת לסיים את החוזה והוא אמר שישלם רק על חודש פברואר ולא ישלם על הציוד, כי מבחינתו קנה אותו רק על מנת להשתמש במקום, למרות שמבחינתי זה לא משנה למה קנה אותו. הוא קנה. ואמר שיוריד מהחובות שלו את ערך השיפוץ למרות שכתוב בחוזה שאין לעשות דבר כזה, אם השוכר בוחר לשפץ את המבנה אין להוריד זאת מהחובות שלו. אשמח ליעוץ, תודה מראשלחצו כאן לפניה וקבלת ייעוץ משפטי בענייני מקרקעין ונדל"ן

 

שאלות? רוצה לקבל יעוץ אישי בכל עניין הנוגע לתחום המקרקעין?
לשיחה אישית עם עורך דין יואב קומבליס חייג/י: 050-33-99993

 


סקירה אחרונה באתר: תיווך מקרקעין - מה קובע החוק לגבי העוסקים בתחום?

שאלה בנושא: מקווה שזה הפורום המתאים - התייעצות - פורום מקרקעין ונדל''ן